Spojte se s generací sportovců. Propojujeme marketing a svět sportu. Jsme digitální platforma, která umožňuje firmám efektivně zasáhnout cílové publikum za pomoci sportovních influencerů.

1-677-124-44227

info@yourbusiness.com

184 Main Collins Street | West victoria 8007

Follow us On Instagram

Spojte se s generací sportovců. Propojujeme marketing a svět sportu. Jsme digitální platforma, která umožňuje firmám efektivně zasáhnout cílové publikum za pomoci sportovních influencerů.

Top
Buď fanouškem
na Facebooku
Sleduj nás
na Instagramu
Spoj se s námi
na Linkedin

Markéta Vondroušová mění trenéra. Povede ji Jan Hernych

Devatenáctiletá tenisová naděje Markéta Vondroušová před betonovou částí sezóny mění trenéra. Nově tým, kterému bude „šéfovat” československá tenisová legenda Jiří Hřebec, doplní bývalý 59. hráč žebříčku ATP Jan Hernych. „Domluvili jsme se na spolupráci s Honzou Hernychem i Jiřím Hřebcem, se kterým jsem trénovala v minulosti a trénuji i teď před americkou tour. Všichni se známe z klubu, sedíme si lidsky a věřím, že to bude fungovat,“ těší se Vondroušová.

Trenérské duo Hřebec – Hernych se bude doplňovat. Ostatně Jiří Hřebec Jana Hernycha dlouho trénoval. „Honza se mnou bude cestovat, první společný trip nás čeká na podzim po Asii. Na americké kurty vyražím ještě bez něj s kondičním trenérem Michalem Vágnerem. V plánu je Cincinnati, New Haven a US Open. Zatím to vypadá na kvalifikace, ale tajně doufám v divokou kartu na některém z turnajů,“ říká opět usměvavá Markéta.

Jan Hernych k nové spolupráci říká: „V Markétě vidím ohromný potenciál. Pamatuji si Maky začátky na Štvanici, tenisově od té doby neskutečně vyrostla. Mám z celého týmu, který znám léta, výborný pocit a moc se těším na spolupráci. Tato má premiéra, kdy budu trénovat hráčku WTA, je pro mě velkou výzvou.”

S trenérem Martinem Fassatim se Markéta rozloučila v červenci po turnaji ITF v Budapešti.

Share