Spojte se s generací sportovců. Propojujeme marketing a svět sportu. Jsme digitální platforma, která umožňuje firmám efektivně zasáhnout cílové publikum za pomoci sportovních influencerů.

1-677-124-44227

info@yourbusiness.com

184 Main Collins Street | West victoria 8007

Follow us On Instagram

Spojte se s generací sportovců. Propojujeme marketing a svět sportu. Jsme digitální platforma, která umožňuje firmám efektivně zasáhnout cílové publikum za pomoci sportovních influencerů.

Top
Buď fanouškem
na Facebooku
Sleduj nás
na Instagramu
Spoj se s námi
na Linkedin

Pro sportovce

Platforma, která propojuje sportovce a firmy

Platforma GNRS vybírá zajímavé nabídky firem a nabízí sportovcům nové příležitosti. Jsme profesionální tým, který umí dlouhodobě zvedat zásah na sociálních sítích, mediální hodnotu i finanční zajištění sportovců.

a

Digitální kampaně

Nabízíme sportovcům novou možnost růstu i finanční podpory. Zapojením do digitálních kampaní zvyšujete svou dlouhodobou hodnotu.

a

Sponzoring

Dlouhodobé zvyšování mediální hodnoty otevírá nové cesty pro sponzoring. V rámci spolupráce s mnoha subjekty, značkami i mediálními domy pomáháme novým partnerstvím.

a

Spořič času

Jsme odborníci, kteří kopou za váš tým. Čas je nejcennější veličina v životě sportovce. Zvyšujeme efektivitu a pomáháme plnit úkoly v mnoha oblastech.

Generace S

Jsou mladí, zcestovalí a plní života. Nade vše milují sport a často s fanoušky oslavují úspěchy i medaile.

Chceme vybudovat novou generaci influencerů, kteří společně tahají za jeden provaz. Zapojením širokého spektra sportovců a jeho vzájemným propojováním dokážeme strategicky budovat fanouškovské základny napříč sportovním odvětvím.

Prohlédnout generaci S

Princip fungování platformy

Každý mechanismus má svá pravidla. Vybíráme relevantní témata na základě datové analytiky a sportovního insightu. Pomáháme sportovcům s realizacemi kampaní.

a

Poptávka firmy

V první fázi dojde k oslovení firmou. Zpracujeme zadání kampaně tak, aby bylo srozumitelné a pochopitelné. Rozumíme marketingu, od toho tu jsme.

a

Výběr sportovce

Na základě analýzy dat a sportovního insightu vybereme vhodné sportovce ke spolupráci. Ti jsou prezentování klientovi a v případě potvrzení dojde k realizaci kampaně.

a

Realizace kampaně

Postaráme se o vyhodnocení kampaně a v průběhu plnění jsme k dispozici pro konzultace. Sportovec je po dokončení odměněn a roste jeho mediální hodnota.

Zapojení sportovci

Generace sportovců zapojených v naší platformě se neustále rozrůstá. Přidejte se k ní i vy.

Naše služby

Kromě zapojení do digitálních kampaní dokážeme pomoci s celou řadou služeb, které jsou pro sportovce klíčové.

Public relations

Na přívalový déšť z médií musíte být připraveni. Vztahy s veřejností a novináři jsou v životě sportovce jednou z nejklíčovějších oblastí. Pomáháme v týmu odborníků s osobnostním PR, dlouhodobou strategií i exekucí.

Zázemí

Každý sportovec potřebuje čas od času vytáhnout trn z paty. Ať už jde o péči lékaře, právníka nebo pomocnou ruku s řadou produkčních úkolů. Umíme se orientovat v džungli povinností a najít cestu k severu.

Strategie

Vybrousíme vás jako diamant. Každá cesta musí mít jasný cíl. Pomůžeme s komunikační strategií, mentoringem, vzděláváním i přípravou na život po sportovním vrcholu.

14

Realizovaných kampaní

Jsme sice teprve na začátku, ale už za sebou máme několik úspěšně realizovaných kampaní. Přidat se můžete i vy.

Prohlédnout kampaně
27

Zapojených sportovců

A rozšířujeme se každým dnem. Už nyní pokrýváme širokou demografickou skupiny různých zájmů. Najdeme vhodné sportovce přímo na míru kampani.

Prohlédnout si generaci S

Buďte součástí nové generace sportovců. Přidejte se k týmu GNRS.

Přidat se nyní