Spojte se s generací sportovců. Propojujeme marketing a svět sportu. Jsme digitální platforma, která umožňuje firmám efektivně zasáhnout cílové publikum za pomoci sportovních influencerů.

1-677-124-44227

info@yourbusiness.com

184 Main Collins Street | West victoria 8007

Follow us On Instagram

Spojte se s generací sportovců. Propojujeme marketing a svět sportu. Jsme digitální platforma, která umožňuje firmám efektivně zasáhnout cílové publikum za pomoci sportovních influencerů.

Top
Buď fanouškem
na Facebooku
Sleduj nás
na Instagramu
Spoj se s námi
na Linkedin

Vícemistryně Evropy Kolocovou/ Kvapilovou čeká vrchol české beachvolejbalové sezóny, pak hurá na ME

Jsou natěšené a připravené dokázat, že loňskou stříbrnou formu na ME mohou ještě o trošku vypilovat. V jaké formě vicemistryně Evropy Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou jsou, předvedou už o víkendu na turnaji Super Cupu v pražském Ládví. Poté je čeká náročný program u vítkovických hutí v Ostravě. Světová série se po třech letech vrací do České republiky! Veškerá práce ovšem směřuje k evropskému šampionátu, který se rozeběhne 15. července v Nizozemsku.

Rozcvička v hlavním městě

„Moc rády hrajeme na domácí půdě. Super Cup je pro nás důležitý především proto, že máme skvělou příležitost dostat se po relativně dlouhé herní pauze do zápasového módu a připravit se tak na blížící se turnaj v Ostravě,“ vysvětluje Kristýna start na menším turnaji, kde díky podpoře hlavního města bude rozdáno 1 500 vstupenek zdarma. Ty se stále dají sehnat na facebookových profilech hráček ( facebook.com/kolocovakvapilova ) či Praha sportovní, nebo také přes pražské beachvolejbalové kluby.

Adrenalin v hutích

Napětí ovšem začne stoupat následující týden od 20. června, kdy startuje čtyřhvězdičkový turnaj Světové série FIVB v unikátním prostředí Dolních Vítkovic. „Je to tam fantastické, bude to skvělý zážitek,“ těší se na nevšední zážitek Kristýna s Michalou. Tradiční prostředí moře a pláže vymění volejbalistky za roury, trubky a ocelové konstrukce.

„Je skvělé, že se konečně představíme doma. Do Ostravy se sjedou téměř všechny top týmy, takže úroveň bude hodně vysoká. Moc se těšíme a motivace je veliká. Obě hrajeme rády před domácím publikem, podporu fanoušků si užíváme. Věřím, že jich dorazí co nejvíc a pomohou nám k nejlepšímu možnému výsledku.” dodává nadšeně Míša. Očekává se, že v jediném okamžiku bude zápasy moci na místě sledovat až 6000 diváků.

Obhajoba stříbra na ME

Oba turnaje mají české reprezentantky naladit na stříbrnou obhajobu mistrovství Evropy. Bude se hrát ve čtyřech nizozemských městech – Haagu, Rotterdamu, Utrechtu a Apelddonu.

„Budeme mít na ME rodinnou podporu,  takový menší fanklub. Když se naše rodiny dají dohromady, umí udělat parádní atmosféru,” smějí se obě hráčky.

Turnaj s dotací 100 000 EUR je jedním z magnetů sezony a Kolocová s Kvapilovou v něm moc touží uspět. Už měsíc dopředu znají rozlosované skupiny, takže se na soupeřky mohou připravit. I když… „Naše skupina je trochu specifická. Ačkoliv se ME účastní nejlepší páry Evropy, zrovna dva týmy (Polky a Rusky) z té naší neznáme. Nikdy jsme proti nim nehrály. O Finkách naopak víme, ale letos hrají v novém složení. Vzájemný zápas máme za sebou jen jeden, zvítězily jsme ve třetím setu. Do začátku zbývají ještě čtyři týdny, takže je dost času, aby náš trenér připravil taktiku na všechny tři týmy,“ zůstává Kolocová v klidu.

Skupina F hraná v Haagu

Kolocová/ Kvapilová CZE

Lehtonen/ Ahtiainen FIN

Motrich/ Abalakina RUS

Gruszcynska/ Gromadowska POL

Share