Spojte se s generací sportovců. Propojujeme marketing a svět sportu. Jsme digitální platforma, která umožňuje firmám efektivně zasáhnout cílové publikum za pomoci sportovních influencerů.

1-677-124-44227

info@yourbusiness.com

184 Main Collins Street | West victoria 8007

Follow us On Instagram

Spojte se s generací sportovců. Propojujeme marketing a svět sportu. Jsme digitální platforma, která umožňuje firmám efektivně zasáhnout cílové publikum za pomoci sportovních influencerů.

Top
Buď fanouškem
na Facebooku
Sleduj nás
na Instagramu
Spoj se s námi
na Linkedin

Světový pohár v Jet Surfu: Bravencová druhá, Záhorský první

Světový pohár v jetsurfingu zamířil po prvním zastávce v Brně tentokrát do Anglie na Woboston Lake. I zde se dařilo týmu nejlepší světové jetsurfisty Martiny Bravencová. „Pro tým Captain Candy Brave to byl úspěch. Lukáš Záhorský jezdil skvěle a svěťák vyhrál. Ve finále měl nepříjemný crash s Kubou Kornfeilem, ale oba se nakonec do závodu vrátili. Já byla až druhá. Porazila mě další Češka Aneta Šacherová. Štve mě to! V Číně jí to vrátím,“ slibuje Martina.

V Anglii vládli Češi nejen ve výsledcích, ale i ve startovním poli. „Pořád jsme průkopníci. Konkurence se zvedá nejen u nás, ale i ve světě. Lukáš porazil přes 50 borců! Byly to krásné závody. Perfektní zázemí, rychlá trať a zajímavá voda. Byly tam dlouhé rychlostní pasáže, které moc nemusím. Jezdilo se na hraně fyzických možností. Myslím, že diváky to dle reakcí hodně bavilo,“ říká Bravencová. Ta vyhrála kvalifikaci i tři ze čtyř rozjížděk. Ve finále ale skončila druhá.

„Nešly mi vůbec starty a druhý je první poražený, takže mě mrzí, že jsem nevyhrála. Závody to byly ale super. Je skvělý, že jsme se mohli ukázat v Anglii. Teď nás čeká za měsíc svěťák v čínské Šanghaji, pak jedeme do korejského Busanu a končíme v USA v Naples. Jetsurfing postupuje krůčky dopředu. Je to vidět na organizaci i diváckém zájmu,“ soudí Bravencová.

Ta hodlá v propagaci svého sportu pokračovat. „Letní sezóna si o to vysloveně říká. Těší mě, že kam přijedu, tam si to lidé chtějí vyzkoušet. Musíme naplánovat nějaké show a exhibice. Myslím, že jsme u zrodu nového sportovního fenoménu. Musíme jetsurf propagovat doma i v zahraničí. Myslím, že Ameriku a Asii bude tento sport taky hodně bavit. Povíme si za pár let,“ směje se Martina.

Více o závodech najdete zde: http://motosurfworldcup.com/

Share