Spojte se s generací sportovců. Propojujeme marketing a svět sportu. Jsme digitální platforma, která umožňuje firmám efektivně zasáhnout cílové publikum za pomoci sportovních influencerů.

1-677-124-44227

info@yourbusiness.com

184 Main Collins Street | West victoria 8007

Follow us On Instagram

Spojte se s generací sportovců. Propojujeme marketing a svět sportu. Jsme digitální platforma, která umožňuje firmám efektivně zasáhnout cílové publikum za pomoci sportovních influencerů.

Top
Buď fanouškem
na Facebooku
Sleduj nás
na Instagramu
Spoj se s námi
na Linkedin

Stříbrná obhajoba začíná. Kolocová s Kvapilovou vstupují do mistrovství Evropy

Nizozemsko hostí od 16. do 22. 7. mistrovství Evropy, vrchol letošní beachvolejbalové sezony. Obhájkyně stříbrné medaile Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou hrají ve skupině F v Haagu s Finkami Lehtonenovou/Ahtiainenovou, Ruskami Dabizhavovou/ Mastikovouou a Polkami Gruszczynskou a Gromadowskou.

„Polky jsou nový tým, Rusky na poslední chvíli udělaly také změnu, takže jsou nevyzpytatelné. Jediné Finky dobře známe a letos jsme s nimi vyhrály. Jedeme tam jako obhájkyně stříbra, takže na Evropu máme krásné vzpomínky, ale jdeme do turnaje s pokorou stejně jako loni,“ říká Kolocová.

“Loňské stříbro pro nás bylo zlaté. Dalo nám hodně energie a bylo potvrzením, že jdeme správnou cestou a můžeme se směle měřit s absolutní špičkou. Umístění do TOP 10 bude úspěchem. Poslední výsledky nebyly podle našich představ, o důvod víc soupeřky překvapit,” doplňuje Kvapilová.

Realizační tým doplní na šampionátu i její otec, bývalý extraligový hráč Jan Kvapil. “Máme společného trenéra s Ondřejem Perušičem a Davidem Schweinerem, takže v případě potřeby Andreu zastoupí. Věříme, že nás program turnaje nerozdělí. Má nastudované jízdní řády a v záloze i rychlé kolo. Chceme být připravené na všechny možnosti a jsem ráda, že tu s námi táta je,” vysvětluje Kvapilová.

První zápas obhájkyně stříbra hrají již v úterý 17. července ve 12:00 proti polskému páru Gruszcynska/ Gromadowska.

Share